فعالیتها

درب حیاط

درب ویلایی درب خاص (درب گستر) کد درب 5424

مشـاوره، طـراحی و سـاخت انواع درب حیاط: درب حیاط ویلایی، درب حیاط جنوبی، درب فرفورژه، درب فلزی طرح چوب، درب تلفیقی، درب سوله، درب ویلا، درب های پارکینگ شیک و لوکس ( یک لنگه ، چند لنگه ، ریلی ، زیر سقفی و زیر سطحی ) درب ساختمان کلاسیک، درب ساختمان مدرن و . . . در طرحها و اندازه های مختلف

5540-A درب پارکینگ شیک

متخصص ساخت “درب های خاصبرای ساختمان های که به دلایلی محدودیت و مشکل تردد خودرو دارند.

درب ورودی ساختمان؛ یکی از مهم ترین اجزای ساختمان است که مکمل زیبایی نمای ساختمان ، بیانگر فرهنگ ساکنین و بازتابی از نوع زندگی شخصی صاحب آن ساختمان می باشد.

درب گستر، آشنا به معماری کلاسیک و مدرن، معماری شهری و معماری اصیل ایرانی متناسب با سلایق برتر و فرهنگ هموطنان برای هر پروژه، طرح‌های نوین و اجرایی با کیفیت مطلوب، حس امنیت، زیبایی و القای انرژی مثبت ارائه می‌دهد.

درب تلفیقی در ورودی کد درب 1733

با استفاده از توانمندی های درب گستر می‌توانید از نخستین مدل های درب با جلوه ای ویژه از ظرافت، زیبایی و کیفیت برای ساختمان خود استفاده کنید.

درب حیاط شمالی درب کد 5540

گروه درب گستر با خلاقیت نوین و پیاده کردن ترجمانی دقیق از نیازهای مشتریان و استفاده از متریال استاندارد، بهترین و ایمن ترین درب حیاط را به شما ارائه می دهد و هر روز به مشتریان ثابتش می افزاید.

5540-C درب ورودی حیاط

درب ورودی ساختمان ، اولین منظره ای از یک ساختمان است که هنگام وارد شدن به یک خانه  یا ساختمان می بینیم. افراد خانه چندین بار در روز از درب استفاده می کنند، پس لازم است که ریزه کاری ها و مزایا و معایب آن را بدانیم. درب ورودی با وجودی که شکاف کوچکی در نمای خارجی خانه به نظر می رسد اما تأثیر فوق العاده ای بر نمای ساختمان دارد.

درب حیاط درب های جالب کد درب 5198

مدل های بسیار متنوعی از انواع درب حیاط در طرح ها و شکل های گوناگون وجود دارند که انتخاب آنها را کمی سخت می کند. درب گستر با سابقه‌ای درخشان در زمینه تولید درب های ساختمانی ( پیشرو و اولین مرجع جامع تخصصی و حرفه‌ای صنعت و هنرآهنگری ) در همین راستا آلبوم های متعددی از انواع درب را جهت سهولت در تصمیم گیری شما، برای انتخاب بهترین ها دسته بندی نموده است که در این بخش می توانید انواع درب های مختلف و متفاوت را رویت و درب مورد نظرتان را انتخاب کنید. جهت دریافت پیش فاکتور و اطلاع از قیمت و وزن تقریبی آن، کد انتخابی درب و همچنین ابعاد و اندازه درب تان را ارسال کنید و یا جهت تعویض آن از درب مورد نظر عکس ارسال نموده تا کارشناسان ( استاد کاران درب ساز ) ما با شما تماس بگیرند.

درب خاص درب جدید کد درب 5425
5425-A درب خاص درب جالب
5425-B درب نوین درب توامان
5425-C درب جالب درب گرد
5105-A درب فلزی آنتیک

ارسال و تحویل سفارشات به سراسر نقاط ایران

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *