فعالیتها

سردرب حیاط

درب و سردرب خاص (درب گستر) کد 5084

سردرب جهت پوشش درب حیاط یا درب ساختمان های ویلایی بیشتر به منظور حفظ کیفیت درب در مقابل بارش ها و آفتاب استفاده می شود. همچنین ایجاد فضای باران گیر جلوی درب ورودی می نماید. و باعث زیبایی نمای ورودی ساختمان شده و در بعضی از مدل ها بصورت دو منظوره عمل کرده که کار حفاظ روی دیوار را هم انجام می دهد.

 

انواع سردرب ها از سه قسمت اصلی تشکیل میشوند که بترتیب اجرا شامل:

1- نمای دور سردرب

2- لمبه زیر سردرب

3- پوشش سقف سردرب میباشد.

ابتدا نمای دور کار از ورق روغنی با ضخامت 1 میلیمتر ساخته می شود که بصورت جوشی به هم متصل می گردد.بعد لمبه یا دامپا زیر کار با ورق روغنی ضخامت 0.6 یا 0.7 بکار میرود که هم قابل جوشکاری هست و همچنین نصب آن با پیچ های خودکار انجام می شود. در صورت تمایل میتوان بجای ورق روغنی از چوب یا پی وی سی یا طلق ( پلی کربنات ) یا ورق آلومینیوم و ورق گالوانیزه استفاده کرد.

قسمت پوشش سردرب دارای انواع مختلفی می باشد که هم از نظر طرح و هم از نظر زیرسازی و متریال پوششی تنوع زیادی دارد که پر کاربردترین آنها از نظر طرح به ترتیب: 1- دوشیب 2- چهارشیب 3- طرح چینی 4- طرح کتابی میباشد و از نظر متریال مصرفی نیز 1- ورق طرح سفال 2- ورق پرچین 3- تایل طرح چروک 4- مدل سنگ ریزه دار گالوالیوم ( تاپ تایل ، دکرا ، مترو تایل ، تیلکور …) 5- سفال 6- آردواز ۳۰×۶۰ و شینگل و آندوویلا بشمار می رود.

تمامی موارد ذکر شده دارای نماهای متفاوت هستند که در متراژ کار و قیمت پروژه تاثیر دارند ، لطفا جهت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید و با بهره گیری از تجربه مجریان خلاق درب گستر و اجرای سردربی شیک و منحصربفرد به زیبایی ساختمان تان بیافزاید.

درب پارکینگ فرفورژه با سردرب فرفورژه

درب فرفورژه و سردرب فرفورژه کد 5131

درب های فرفورژه با سردرب فرفورژه

درب فرفورژه و سردرب فرفورژه 5133

درب مدرن با سردرب شیک - کد 1635

درب شیک درب ساختمان درب کد 1635

درب طرح چوب با سردرب مناسب - کد 1170

سردرب ساختمان و حفاظ کد درب 1170

کاتالوگ دیجیتال سردرب ساختمان

کاتالوگ دیجیتال سردرب ساختمان

سردرب پارکینگ ( سر درب قدیمی با آردواز )

1060-C درب پارکینگ یک لنگه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *