فعالیتها

درب پارکینگ

5540-A درب پارکینگ شیک

تنوع مدل های درب پارکینگ حیاط یا درب پارکینگ ساختمان بسیار گسترده است. انتخاب و خرید درب پارکینگ یا درب ورودی مقوله ای است که کاملاً سلیقه ای بوده و خریداران بر اساس نوع درب، آن ها را سفارش می دهند. در این میان تولید کننده هایی موفق هستند که بتوانند محصولات خود را بر اساس نیاز و سازگار با تمام سلیقه های مشتریان تولید کنند.

درب فلزی طرح چوب ، کد درب 5462-B

5462-B درب فلزی طرح چوب

یکی از گزینه های مهم تولید درب فلزی ساختمان برای محل های ورودی درب حیاط یا درب پارکینگ، سفارشی سازی مطابق با سلیقه مشتریان است. این اقدام توسط مجموعه درب گستر به بهترین نحو انجام می پذیرد. درب گستر از تولید کنندگان قدیمی در این صنعت است که محصولات منحصربفرد و لوکس خود را به تمام نقاط ایران ارسال می کند.

درب پارکینگ و درب ورودی ، درب کد 1351

درب پارکینگ درب ورودی درب کد 1351

ویژگی های اصلی یک درب پارکینگ خوب:

1

استحکام

مهمترین اصل برای ساخت یک درب قطعا استحکام آن است. استفاده از فلزات و آلیاژهای فلزی کمک موثری به این امر می‌کند. همچنین به کارگیری روش‌های مدرن جوشکاری برای اتصال قطعات مختلف به هم جز اصول کار است.

2

زیبایی

انسان به صورت غریزی ستایش کننده زیبایی است. به همین دلیل با صرف هزینه زیادی در تمامی مراحل طراحی و ساخت یک ساختمان سعی می‌کند زیباترین عمارت را بنا کند. درب پارکینگ به عنوان پیشانی ساختمان در معرض دید ناظران قرار دارد. به همین دلیل جایگاه ویژه‌ای در معرفی ساختمان خواهد داشت.

*

سایر ویژگی های یک درب مناسب

هارمونی با سبک معماری

مناسب با شرایط اقلیمی

ایمنی بالا

وزن مناسب

تسهیل کاربری

درب پارکینگ تک لنگه لولایی ، کد درب 1062

درب پارکینگ درب تک لنگه لولایی کد درب 1062

نمای بیرونی درب پارکینگ - کد درب 1454

درب های مدرن کد درب 1454

نمای پشت درب پارکینگ - کد درب 1454B

1454-B نمای درب مدرن

اجزای تشکیل دهنده انواع درب ساختمان

از اجزای اصلی تشکیل دهنده درب ساختمان می توان به چهارچوب درب، لنگه درب با متریال و ابعاد مختلف و همچنین یراق آلات متنوع متناسب با بازشو و کاربرد آن اشاره نمود.

چهارچوب درب: فریم اصلی نصب شده به دیوار با نعل درگاه است و لنگه درب با یراق آلات و لولا به چهارچوب متصل می شود. چهارچوب درب می تواند از جنس فلز ، پی وی سی و یا چوب با پروفیل های متفاوت باشد. در هر حالت با پوشش رنگ و مدل های مختلف، می توان طرح های متفاوتی را ایجاد نمود.

لنگه درب: به عنوان جز اصلی باعث ایجاد و یا قطع ارتباط بین دو محیط داخلی و یا خارجی می شود. لنگه درب می تواند با کاربردی گوناگونی از متریال ها با طرح و رنگ و ابعاد متفاوت باشد. از انواع متریال درب می توان به فلز، شیشه، یو پی وی سی و چوبی اشاره کرد.

یراق آلات درب به علت تحمل وزن بدنه با هر جنسی، نقش مهمی را ایفا می کنند. با توجه به نحوه ی بازشو درب ها مانند کشویی یا ریلی، لولایی یا بازشو به بغل ، آکاردئونی و … یراق آلات متفاوتی استفاده می شود.

درب پارکینگ شیک ، کد درب 1392

درب پارکینگ لوکس کد درب 1392

روش های باز شدن یک “درب پارکینگ” معمولی

درب پارکینگ دو لنگه لولایی

1818-A درب طرح چوب فرفورژه

درب پارکینگ یک لنگه لولایی

1549-A درب یک لنگه باز شو

درب پارکینگ ریلی

درب فرفورژه ریلی درب پارکینگ کد درب 1386

ساخت انواع درب های پارکینگ یک لنگه ای

درب پارکینگ یک لنگه معمولا درب ها برای ساختمان های استفاده می شود که یک از لنگه های درب مزاحم ورود برای خودرو است.به همین جهت کل درب به یک سمت باز می شود و زمانی که برای درب ورودی عابررو فضا کم است آن را داخل درب پارکینگ تعبیه می کنند.

درب پارکینگ یک لنگه ای لولایی و توامان

درب توامان درب گستر کد درب 1072

ساخت انواع درب های پارکینگ دو لنگه ای ( یک لنگه بزرگ و یک لنگه کوچک )

درب های پارکینگ که به دلایل مختلفی اندازه لنگه های آن با هم برابر نیستند، معمولا این گونه درب ها برای ساختمان های استفاده می شود که برای پیچیدن خودرو ها محدودیت دارند به همین جهت یکی از لنگه های درب را کوچکتر می سازند و زمانی که برای درب ورودی عابررو فضا کم است آن را داخل یکی از لنگه های درب پارکینگ تعبیه می کنند.

درب پارکینگ دو لنگه ای لولایی و توامان

درب توامان طرح چوب کد درب 1027

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *